2016-11-25

„Tolerancija – tai kasdieniai išmėginimai“.
Leonidas Donskis

TOLERANCIJOS DIENA MŪSŲ MOKYKLOJE

Lapkričio 16-ąją mūsų mokykloje-daugiafunkciame centre paminėta Tarptautinė tolerancijos diena (pilietinės iniciatyvos organizatoriai – jaunieji maltiečiai, mokinių tarybos nariai, socialinė pedagogė Vida Tamošauskienė).

Iš pat ryto vyko akcija „Padovanok man šypseną“, kurios organizatoriai su visais, įžengusiais pro paradines mokyklos duris, maloniai sveikinosi, linkėjo geros dienos. Po pirmos pamokos aktų salėje vaikai šoko draugystės šokį.

Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – paukštis (baltas balandis). Tokį simbolį pasiūlė Klaipėdos Gedminų progimnazijos Tolerancijos ugdymo centras. Mūsų mokyklos vaikai pamokų metu kalbėjo, diskutavo apie toleranciją bei piešė, lipdė, lankstė, klijavo tolerancijos paukščius, ant kurių užrašė linkėjimus vieni kitiems, netrūko posakių apie gėrį, meilę, darbštumą („Gerbk save, ir kiti tave gerbs“, „Ant gero žmogaus ir šuo neloja“, „Kiekvienam savas kampas malonus“, „Kito nemylėjęs, mylimas nebūsi“ ir kt.). Suorganizuota kūrybos darbų (tolerancijos paukščių) paroda.