2016-10-11

PAGERBTAS MOLIŪGAS ☺

2016 m. spalio 3–6 dienomis mūsų mokykloje vyko projekto „Aš moliūgas – daržo karalius“ integruotos veiklos: ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiai piešė ir spalvino moliūgus, skaitė eilėraštukus apie šias daržoves, dainavo daineles, žaidė žaidimus.

Spalio 6 d. mokyklos aktų salėje vyko popietė „Aš moliūgas – daržo karalius“. Popietės pradžioje apie daržoves ir jų naudą sveikatai papasakojo Darželinukė (auklėtoja Laima Narkienė). Paskui vaikai linksminosi kartu su Moliūgu (šokio mokytoja Janina Vaičekauskienė), džiaugėsi parodoje eksponuojamais kūrybos darbais iš moliūgų (išradingai išskaptuotais, įvairiais veidukais papuoštais moliūgais, moliūgais-ežiukais ir kt.). Vieni kitus mažieji vaišino ir mamyčių keptais skanėstais iš moliūgų.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner