2016-06-03

PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĖ

Gegužės 27 d. mūsų mokykloje vyko Paskutinio skambučio šventė – iš mokyklos-daugiafunkcio centro išlydėta antroji dešimtos klasės mokinių laida.

Tradiciškai Paskutinio skambučio šventė prasidėjo kelione pas auklėtoją – dešimtokai savo auklėtoją Ireną Pipirienę pavėžino geltonuoju mokykliniu autobusiuku (jaunuoliams talkino vairuotojas Egidijus Mačernis).

10 klasės mokiniai skubėjo ir į paskutines pamokas, kurias vedė pirmoji mokytoja Rima Bitautienė, rusų kalbos mokytoja Jūratė Lisauskienė, auklėtoja I. Pipirienė.

Pasibaigus pamokoms mokyklos vyriausieji, lydimi pirmokėlių ir skambant varpeliui, savo mokyklos koridoriais apėjo „garbės ratą“ ir įžengė į aktų salę, kur jau laukė jų tėveliai, mokiniai, pedagogai, draugai.

Paskutinio skambučio šventę „Laiko traukinys“ vedė 9 klasės mokiniai, kuriems padėjo jų auklėtoja Janina Vaičekauskienė. Skambėjo gražiausi renginio vedėjų linkėjimai ir dainos.

Mažuosius abiturientus sveikino pirmokai, mokyklos direktorė Laima Mačernienė, pirmoji mokytoja R. Bitautienė. Auklėtoja I. Pipirienė savo ugdytiniams linkėjo neskubėti, stabtelėti, atrasti laiko viskam, gyvenime turėti tikslą. Šokį „Žuvėdrų giesmė“ dovanojo jaunučių šokių kolektyvo šokėjos.

Jaunąsias savanores sveikino socialinė pedagogė, Kartenos jaunųjų maltiečių vadovė Vida Tamošauskienė, kuri padėkos raštus įteikė dešimtokėms Rūtai Andriekutei, Dovilei Balsytei, Dainorai Jedenkutei, Vitalijai Kniukštaitei, Kristinai Liaudinskytei, Gabrielei Stonkutei, Karolinai Šeiniūtei. Už troškimą būti savanoriu padėkos raštas įteiktas ir 10 klasės mokiniui Mantui Šideikiui. Visiems dešimtokams V. Tamošauskienė linkėjo nepamiršti savosios mokyklos, mokytis iš gyvenimo, gerais ugdymosi pasiekimais džiuginti kitų mokyklų pedagogus.

Savo žodį tarė ir mokyklos vyriausieji – nuoširdžiai padėkota auklėtojai, mokytojams, tėveliams, būsimiesiems mokyklos šeimininkams – devintokams – įteiktas simbolinis mokyklos raktas ir testamentas.

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner