2016-04-26

Kartenos mokyklos septintokės dalyvavo konkurse

„Koram žemaitėška“

Penkeri metai iš eilės Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos Lituanistikos centras organizuoja mokinių konkursą „Koram žemaitėška“. Jo tikslas – puoselėti mokinių kūrybines galimybes, skatinti nepamiršti savo tarmės. Šiais mokslo metais pirmąkart konkurse dalyvavo ir trys mūsų mokyklos septintokės: Alvyda Jedenkutė, Ingrida Šlevinskaitė, Justina Šiaulytė. Alvyda sukūrė vaizdelį „Slinkomou ne, meile – vėsaduos!“, Justina – pasakojimą „Leksi špuosa“, o Ingrida eilėraštį „Algielis bailielis“. Mergaitėms teko pačioms skaityti savo kūrinius. Ypač gerai konkurso organizatorių buvo įvertintas Justinos kūrinys – jai paskirta 1-oji vieta, Alvydai atiteko 3-ioji, o Ingrida gavo padėkos raštą. Kadangi tai buvo penktasis – jubiliejinis – konkursas, visų penkerių metų dalyvių kūriniai išleisti vienoje knygoje. Kiekvienas konkurso dalyvis gavo po tokią knygelę. Tai bus puikus prisiminimas apie įdomius, vertingus mokyklinius metus.

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner