2016-03-14

Tėvyne,
Būk
Šiandien rytoj per amžius vakar visada
Viena tokia tu.
           (Vytautas Landsbergis)

Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena – paminėta ir mūsų mokykloje.

Priešmokyklinio ugdymo grupės „Bitės Ritės mokyklėlė“ bei pradinių klasių mokinukai surengė kūrybinių darbelių parodą „Lietuviais esame mes gimę“. Vaikai piešė trispalves, klijavo popierines geltonos, žalios ir raudonos spalvos gėlytes, pynė spalvotas pynutes, ketvirtokai sukūrė originalią puokštę tėvynei.

Visi mokyklos mokiniai, pedagogai dalyvavo pilietiškumo pamokoje. Į aktų salę susirinkusius mokyklos bendruomenės narius su Kovo 11-ąja pasveikino ugdymo įstaigos direktorė Laima Mačernienė. Ta pačia proga buvo pagerbti ir geriausi 2015 m. mokytojai.

Bronzinis ženklelis „Metų mokytojas-2015“ už projekto „Būk savanoris – keisk pasaulį“ organizavimą ir koordinavimą įteiktas rusų kalbos mokytojai Jūratei Lisauskienei.

Už ekologinių, aplinkosauginių vertybių propagavimą, kūrybinę veiklą sidabrinis ženklelis „Metų mokytojas – 2015“ įteiktas biologijos mokytojai Aušrai Gedgaudienei.

Už mokinių pasiekimus rajoninėse bei respublikinėse dailės ir technologijų olimpiadose, už mokyklos edukacinių erdvių papuošimą auksinis ženklelis „Metų mokytojas-2015“ įteiktas pedagogei Kristinai Pocevičienei.

Už dainavimo propagavimą, sceninės kultūros puoselėjimą ženklelis „Kartenos mokyklos gilė-2015“ įteiktas muzikos mokytojai Daivai Norvaišienei.

Didžiuojamės, kad mūsų mokyklos bendruomenei Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga įspūdingą koncertą dovanojo Klaipėdos universiteto Menų akademijos profesorės Valentinos Vadoklienės dainavimo klasės studentės Oksana Auškalnytė, Gabrielė Kučinskaitė, Loreta Daržinskaitė, Monika Jatužaitė, Julija Petrikaitė, Skaistė Vaserytė (koncertmeisterė Vera Diukareva). Koncerto metu skambėjo lietuviška ir klasikinė vokalinė muzika.