2016-02-19

Dėl tikrojo (neterminuoto) streiko vykdymo

Informuojame, kad Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro mokytojai pritarė Švietimo šakos tikrojo (neterminuoto) streiko vykdymui nuo 2016 m. vasario 22 d.

Streikuos mokytojai: J. Lisauskienė, R. Bitautienė, M. Griciuvienė, R. Baltuonienė, R.Valaitytė, A. Pocienė, D. Norvaišienė, V. Stropus, M. Meškauskas, V. Brunalienė, I. Pipirienė, J. Vaičekauskienė, J. Putriuvienė, J. Rimkuvienė, A. Narkutė, R. Varkojus.

Streiką koordinuos streiko komitetas: Jūratė Lisauskienė, Rūta Valaitytė, Marius Meškauskas.

Streiko metu ugdymo procesas Kartenos mokykloje-daugiafunkciame centre nebus nutraukiamas. Visi mokiniai privalo eiti į mokyklą. Siekiant užtikrinti ugdymo proceso nepertraukiamumą, mokinių, kurių mokytojai dalyvauja streike saugumą, bus koreguojamas pamokų tvarkaraštis, pagal galimybes užtikrinamas streikuojančių mokytojų pavadavimas, organizuojamos įvairios edukacinės veiklos, už kurias bus atsakingi streike nedalyvaujantys darbuotojai paskirti direktoriaus įsakymu.

Streiko metu vykdomų edukacinių veiklų tvarkaraštį patvirtins mokyklos direktorė savo įsakymu.

Nestreikuojantys mokytojai streiko metu ves pamokas pagal pamokų tvarkaraštį, kuris bus koreguojamas atsižvelgiant į streike dalyvaujančių darbuotojų sąrašus (pamokų tvarkaraščio pakeitimai esant būtinybei bus atliekami kasdien iki 15.00 val.).

Streiko metu nestreikuojantiems darbuotojams veiklos, funkcijos bus perskirstomos direktoriaus įsakymu.

Apie sprendimą pasitraukti iš streiko profesinės organizacijos komitetas raštu informuoja Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro direktorę dieną prieš iki 12.00 val.

Kiekvieną dieną mokyklos administracija informuos mokinius apie tvarkaraščio pasikeitimus bei mokinių pavėžėjimą mokykliniu autobusu.

Mokyklos administracija