2016-01-20

Kokia šviesa iš knygų mums nušvinta –
nepasakysiu. Nieks nepasakys.
Pats sužinok. Kas buvo užrakinta –
iš lėto versis. Ir atvers akis...
                                 Aidas Marčėnas

2016 m. skelbiami Lietuvos bibliotekų metais. Šia proga Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizuoja vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkursą ,,Knygų ir namų šviesa“.

Mokyklos biblioteka kviečia dalyvauti visus jaunuosius dailininkus įsitraukti į aktyvią kūrybinę veiklą ir dailės kalba išreikšti savo santykį su knyga, biblioteka, Lietuvos kultūros istorija.

Konkurso organizatoriai siūlo pasidomėti savo krašto bibliotekų pastatų istorija, pamąstyti apie ateities bibliotekas, kuriose, gal būt, bus saugomi ne tik tekstai, vaizdai, bet kvapai ir garsai. Darbuose mokiniai gali pavaizduoti ir bibliotekininkų portretus arba autoportretus su knyga, iliustruoti mėgstamą kūrinį.

Aktyvaus dalyvavimo ir didelės sėkmės