2015-12-21

ADVENTINĖ POPIETĖ

„ŠVIESOS ŠVENTĖ ŽIEMOS TAMSOJE“

Gruodžio 16 dieną mokyklos aktų salėje vyko etnokultūros būrelio parengta adventinė popietė „Šviesos šventė žiemos tamsoje“. Mokiniai dainavo advento dainas, ėjo ratelius, žaidė liaudies žaidimus, minė mįsles, minkles, spėjo ateinančių metų orus, pasakojo, kokius darbus mūsų senoliai dirbo ilgais ir tamsiais žiemos vakarais.

Popietėje dalyvavo priešmokyklinės ugdymo grupės, 1–4 klasių mokiniai ir jų tėveliai. Renginio metu mokyklos direktorė Laima Mačernienė etnokultūros būrelio vaikų folkloro kolektyvui suteikė „Kartenos cekliukų“ vardą.

Už pagalbą organizuojant adventinę popietę dėkojame šokio mokytojai Janinai Vaičekauskienei, pradinio ugdymo pedagogei Rimai Bitautienei, už scenovaizdį – mokytojams Indrei Paulienei ir Donatui Lubiui, ūkininkams Virginijai ir Viliui Gusčiams dėkingi už priemones, panaudotas renginio metu.

Šventę organizavo ir mokinius adventinei popietei parengė neformaliojo švietimo pedagogai Morta Griciuvienė ir Rimantas Varkojus.

Nuotraukos fotogalerijoje (fotografavo Indrė Smilingienė)

Morta Griciuvienė