2015-12-11

2015 m. gruodžio 4 d. Kartenos mokykloje-daugiafunciame centre vyko Kretingos rajono kaimo mokyklų pradinių klasių kvadrato varžybos. Varžybose dalyvavo Kurmaičių pradinės mokyklos, Kūlupėnų M. Valančiaus pagrindinės mokyklos, Vydmantų gimnazijos ir Kartenos mokyklos-daugiafuncio centro komandos. Pirmąją vietą laimėjo Kūlupėnų M. Valančiaus pagrindinė mokykla, antri liko Kartenos mokyklos-daugiafuncio centro mokiniai, trečią vietą laimėjo Kurmaičių pagrindinė mokykla, o ketvirti liko Vydmantų gimnazijos atstovai. Zoninėse varžybose Kretingos rajonui atstovaus Kūlupėnų M. Valančiaus pagrindinės mokyklos jaunieji sportininkai. Kartenai šiose varžybose atstovavo Gvidas Kaubrys, Vilius Rimkus, Gražvydas Bernotas, Mantas Slušnys, Živilė Šulcaitė, Ernestas Šikšnys, Evelina Stonkutė, Aistė Slušnytė, Paulius Drakšas, Žaneta Prižgintaitė.

Mokinius varžyboms parengė pradinių klasių mokytojos Regina Baltuonienė ir Morta Griciuvienė, bei kūno kultūros mokytojas Marius Meškauskas

2015 m. gruodžio 10 d. vyko Kretingos rajono kaimo mokyklų berniukų 2003 m. gimusių ir jaunesnių kvadrato varžybos. Varžybose dalyvavo Jokūbavo A.Stulginskio pagrininės mokyklos, Vydmantų gimnazijos ir Kartenos mokyklos-daugiafuncio centro komandos. Kartenos komanda, palaikoma savų triukšmingų sirgalių, nugalėjusi abi priešininkes, tapo šių varžybų nugalėtoja ir įgijo teisę atstovauti Kretingos rajonui zoninėse varžybose. Antrą vietą laimėjo Jokūbavo A. Stulginskio pagrindinė mokykla, treti liko Vydmantų gimnazijos atstovai. Kartenai šiose varžybose atstovavo Nojus Gelumbickas, Karolis Kniukšta, Rokas Žalimas, Tomas Domarkas, Mindaugas Gaudutis, Arnas Jurevičius, Saimonas Molokanovas, Silvijus Molokanovas, Adomas Nakutavičius, Edgaras Rojus, Edmundas Šilauskas ir Laurynas Šilauskas.

Mokinius šioms varžyboms parengė kūno kultūros mokytojas Marius Meškauskas