2015-12-04

Dėl įspėjamojo streiko organizavimo

Informuojame, kad Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro mokytojai pritarė Švietimo šakos nacionalinio įspėjamojo streiko organizavimui.

2015 m. gruodžio 8 d. nuo 8.00 val. iki 10.00 val. (per 1 ir 2 pamokas) streikuos mokytojai: J. Lisauskienė,
V. Tamošauskienė, R. Bitautienė, M. Griciuvienė, A. Bončkienė, R. Baltuonienė, R. Valaitytė, A. Pocienė,
D. Norvaišienė, A. Venckauskienė, V. Stropus, M. Meškauskas, V. Brunalienė, I. Pipirienė, A. Prižginaitė,
V. Domarkienė, J. Vaičekauskienė.

Streiką koordinuos streiko komitetas: Jūratė Lisauskienė, Vida Tamošauskienė, Marius Meškauskas.

Įspėjamojo streiko metu siekiant užtikrinti mokinių saugumą ir ugdymo proceso nepertraukiamumą, bus koreguojamas mokinių tvarkaraštis ir vykdomos kitos ugdomosios veiklos mokyklos edukacinėse erdvėse.

Pagarbiai,
direktorė Laima Mačernienė