2015-10-09

Respublikinio mokinių piešinių ir rašinių konkurso ,,Mano mokytojas“ rezultatai

Konkurso ,,Mano mokytojas“ organizatoriai pasiūlė Lietuvos mokyklų mokiniams rašyti rašinius, kurti eilėraščius, piešti piešinius apie savo mokytojus. Dalyvauti konkurse pasiryžo ir dvi mūsų mokyklos septintokės – Alvyda Jedenkutė ir Justina Šiaulytė. Ilgokai laukusios konkurso rezultatų sulaukė gero įvertinimo – tapo šio konkurso diplomantėmis. Tai puikus įvertinimas, nes iš 91 rašinio atrinkti ir įvertinti buvo 30 meninių tekstų. Mergaitės, kaip nugalėtojos, pakviestos į Vilnių atsiimti diplomų ir konkurso katalogo. Taigi spalis joms prasidėjo kelione į Vilnių, kur ne tik dalyvavo baigiamajame konkurso renginyje, bet ir užkopė į Gedimino pilį, aplankė Arkikatedrą, pasivaikščiojo judriu Gedimino prospektu, pasigėrėjo Vilniaus senamiesčiu.

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner