2015-05-18

Motiejaus Valančiaus raštų meninio skaitymo šventė Nasrėnuose

Vyskupo Motiejaus Valančiaus gimtinės muziejuje gegužės 16 dieną vyko tradiciniai Valančiaus raštų skaitymai. Toks renginys vyksta jau 22-uosius metus. Į muziejų Nasrėnuose šiemet atvyko mokinių ne tik iš Kretingos rajono mokyklų, bet ir iš Klaipėdos, Mosėdžio, netgi Vilniaus. Taip pat jame dalyvauja ir žinomų kultūros žmonių. Šiais metais renginyje dalyvavo, savo eiles skaitė poetė Meilė Kudarauskaitė, Klaipėdos dramos teatro aktorius Aleksandras Šimanskis. Mūsų mokyklos atstovė – šeštokė Justina Šiaulytė deklamavo ištrauką iš Motiejaus Valančiaus „Vaikų knygelės“. Jai puikiai sekėsi.

Kiekvienas renginio dalyvis buvo apdovanotas nedidelėmis dovanėlėmis, vėliau pavaišintas labai skania kareiviška koše.