2015-04-30

L.Tolstojus

Jaunosios menininkės ir

jos mokytojos pasiekimai

2015 m. balandžio 8–9 dienomis Kaune vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada „Po kūrėjo delnu...“, kurią jau aštuntąjį kartą buvo patikėta organizuoti Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centrui. Iš visos šalies į Kauną sugužėję talentingiausi mokiniai dvi dienas dirbo ir pristatinėjo savo darbus, stengdamiesi pademonstruoti išradingumą bei įprasminti jiems pasiūlytą temą (olimpiadoje dalyvavo mokiniai iš 66 Lietuvos rajonų).

Aukšto lygio respublikiniame renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos 10 klasės mokinė Aurelija Daukantaitė su technologijų mokytoja Kristina Pocevičiene. Jaunoji kūrėja jau rajoninėje technologijų olimpiadoje buvo laimėjusi pirmąją vietą, mokinės kūrybinis darbas „Gyvybės medis“ (technika – sausos vilnos vėlimas) 2015 m. kovo 3 d. buvo eksponuotas Kretingos rajono mokyklų mokinių dailės-technologijų olimpiadų kūrybinių darbų parodoje. Kaune vykusioje respublikinėje technologijų olimpiadoje Aurelija Daukantaitė pelnė nominaciją už kūrybiškiausią idėją.