2015-04-28

Viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos lietuvių kalbos mokytojai ir mokiniai, kad paminėtų 180-ąsias didžiojo lietuvių literatūros klasiko Antano Baranausko gimimo metines, organizavo konferenciją „Antano Baranausko giesmės įkvėpti“. Konferencijoje, vykusioje balandžio 23 dieną, dalyvavo Palangos senosios gimnazijos, Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos, Kretingos Simono Daukanto pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai. Taip pat dalyvavo ir mūsų, Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro, atstovė – 10 klasės mokinė Aurelija Daukantaitė. Aurelija perskaitė savo kūrybos darbą „Improvizacija pavasario tema“ (pagal Antano Baranusko „Anykščių šilelį“) ir sulaukė labai daug pagyrimo žodžių.
Apie Antano Baranausko gyvenimą ir kūrybą paskaitą skaitė Klaipėdos universiteto docentas dr. Marijus Šidlauskas.

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner