2015-04-12

Pirma vieta – 1–4 klasių meninio skaitymo konkurse

Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro Kalniškių pradinio ugdymo skyriaus 4 klasės mokinys Gustas Lesčiauskas užėme pirmą vietą 3–4 klasių grupėje Rajoniniame pradinių (1–4) klasių mokinių meninio skaitymo konkurse. Konkursas vyko Kretingos M. Daujoto pagrindinėje mokykloje balandžio 1 d. Mokinį konkursui paruošė Kalniškių pradinio ugdymo skyriaus pradinių klasių vyresnioji mokytoja Audronė Venckauskienė. Konkurso nugalėtojai ir juos parengę mokytojai buvo pakviesti Į Kretingos muziejaus dvaro saldaininę, kur jiems buvo įteiktos Švietimo skyriaus vedėjo padėkos bei pravestas edukacinis saldainių gaminimo užsiėmimas.

Sveikiname Gustą ir dėkojame mokytojai, puoselėjantiems raiškųjį meninį skaitymą.