2015-03-27

1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

Kovo 20 d. mūsų mokykloje vyko 1–4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas (mokyklinis etapas), kurį organizavo pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rima Bitautienė.

Meninio skaitymo konkurse poezijos kūrinius deklamavo pirmokė Gabrielė Mataitytė (mokytoja R. Bitautienė), antrokas Vilius Rimkus (mokytoja R. Baltuonienė), trečiokai Ernestas Šikšnys, Gabija Džiugelytė (mokytoja M.Griciuvienė), ketvirtokės Elija Beržanskytė, Arvydė Paulauskaitė (mokytoja S. Bajorūnienė). Skambėjo Z.Gaižauskaitės, A. Karosaitės, J. Erlicko, R. Skučaitės eilės. Gražiausias konkurso akimirkas įamžino Klaipėdos universiteto studentė Milda Narkienė.

Konkurso komisija (pavaduotoja ugdymui T.Valužienė, lietuvių kalbos mokytojos V. Brunalienė ir A. Prižginaitė, bibliotekos vedėja A. Bončkienė) vertino skaitovų gebėjimą įtaigiu žodžiu, emocija veikti klausytojus, gebėjimą kalbėti aiškiai, garsiai, atkreipė dėmesį į mokinių kalbos kultūros kokybę.

Visiems konkurso dalyviams įteikti padėkos raštai, o laureatėms Gabrielei Mataitytei (1 klasė) ir Arvydei Paulauskaitei (4 klasė) suteikta teisė dalyvauti rajoniniame meninio skaitymo konkurse.
Po konkurso visi pradinukai žiūrėjo filmą „Žemės spalvos“.

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner