2015-03-05

DALYVAVIMAS SAVIRAIŠKOS FESTIVALYJE „ŽYDĖKI, LIETUVA“

Vasario 25 dieną mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Kretingos rajono vaikų ir mokinių saviraiškos festivalyje „Žydėki, Lietuva“.

Pedagogai Daiva Norvaišienė, Janina Vaičekauskienė, Arina Prižginaitė, Rimantas Varkojus parengė meninę programą „Dainuoju Karteną kaip džiaugsmą...“ (programą pristatė mokytoja A. Prižginaitė ir 7 klasės mokinė Gabrielė Žiobakaitė).

Jaunučių šokių kolektyvas renginio žiūrovams dovanojo šokį „Mokyklėle, būk sveika“, jaunuoliai smagiai šoko „Šliažo polką“ (vadovė J. Vaičekauskienė).

Jaunučių ansamblio vokalistai atliko dainas „Pasakų šaly“, „Labas“. Skambėjo aštuntokų Erikos Norvilaitės ir Emilio Radvilavičiaus atliekama daina „Atsidūsėjimas“ (dainininkų vadovė D. Norvaišienė).

Priešmokyklinio ugdymo grupės „Bitės Ritės mokyklėlė“ vaikai dainavo apie akmenėlį (daina „Akmenėlis“, vadovas R. Varkojus).