2014-12-19

Praėjusį šeštadienį Klaipėdoje vyko Lietuvos Respublikos Finansų bei Švietimo ir mokslo ministerijų inicijuoto konkurso moksleiviams „Euro lyga“ II etapas „Protų mūšis“, kuriame tarp penkių geriausiai pirmajame etape pasirodžiusių Klaipėdos apskrities komandų dalyvavo ir Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro 9–10 klasių mokinių komanda „Eurofanai“.

Penkių turų protų mūšio metu moksleiviams buvo pateikiami 10-ies klausimų rinkiniai, susiję su istorija, geografija, ekonomika, finansiniu raštingumu bei nenuspėjamomis įvairenybėmis. Žaidimo vedėjui garsiai perskaičius klausimą, komandos turėjo 1 minutę sugalvoti, pasitarti ir pateikti tiksliausią atsakymą.

Komisijai susumavus II etapo rezultatus, puikiai į klausimus atsakę Kartenos mokyklos mokiniai: Dovilė Balsytė, Gabrielė Stonkutė, Vitalija Kniukštaitė ir Lukas Gelumbickas užėmė III vietą. Karteniškiai džiaugėsi, kad turėjo galimybę labiau domėtis euro įvedimu Lietuvoje bei susipažinti su praktiniais euro įvedimo aspektais.