2014-12-17

Adventas – tai laikas, kada pradedame laukti šviesos. Šviesą, ramybę atneša susitaikymas, gera nuotaika, gero žodžio linkėjimas. Šiemet netradicinį darbelį kartu kūrė mokytojos Rūta Valaitytė ir Morta Griciuvienė į atvirą pamoką pakvietusios 3–4 klasės mokinius. Mokiniai pasidalino savo pamąstymais, eilėraščiais, šiltais žodžiais apie adventą ir jo laukimą. Kiekvienas turėjo progą pasigaminti adventinės šviesos žiburėlį, kompoziciją su žvakute. Vaikai labai išradingai komponavo gamtines, natūralias medžiagas – kaštonus, giles, riešutus, erškėčių ir gudobelių uogas. Savo darbeliu mokiniai sušildys kūčių vakarienės stalą.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje