2014-11-04

Kasmet rudens ir žiemos mėnesiais padaugėja eismo įvykiuose nukentėjusių pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų, daugiausia tokios nelaimės įvyksta tamsoje. Todėl šiuo metu, ypač lapkričio, gruodžio ir sausio mėnesiais, labai svarbu, kad pėstieji, dviračių vairuotojai, vadeliotojai naudotų šviesą atspindinčias priemones, keliuose elgtųsi atsargiai ir atsakingai.

Atsižvelgdama į avaringumo padėtį ir eismo įvykių priežastis, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos lapkričio 6-ąją skelbia Atšvaitų diena. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius taip pat norėtų paskatinti mokytojus pasirūpinti, kad jie patys, mokiniai, jų šeimos nariai namuose laikomus atšvaitus naudotų būnant kelyje tamsoje. Apie Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamą akciją ir skiriamus atšvaitus daugiau informacijos rasite prisegtame dokumente.

Pagarbiai,
Vilius Dinstmanas
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro
Sveikatos ir saugos ugdymo skyriaus metodininkas