2014-10-27

Svarbu pažinti savo kraštą

Ruduo – ne tik derliaus laikas, bet ir mokslo žinių kaupimo metas. Todėl net 35 (3–10 klasių) Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai spalio 17 dieną iškeliavo susipažinti su Lietuva. Pirmiausia kelias vedė į Kauną, kur yra vienintelis toks EuropojeVelnių muziejus“. Mūsų grupės jau laukė muziejaus darbuotoja, ji buvo parengusi mums puikią edukacinę programą „Linksmieji pasakų velniukai“. Teko ir žaisti, ir spręsti galvosūkius, ir dainuoti dainas, ir vaikščioti velniškai. Nugalėjusi komanda gavo dovanų – skrynią, pilną velnio pinigų. Programa buvo tokia vykusi, kad septintokas Tautvydas, eidamas iš muziejaus, prasitarė, jog pirmą kartą jam muziejuje buvo tikrai įdomu.

Po pažinties su mitinėmis būtybėmis ekskursijos dalyvių laukė Jonavos rajone esantis nuotykių parkas „Lokės pėda“. Jame mokiniai, įveikę visas baimes, karstėsi po medžius, leidosi lynais. Didžiajai daliai nuotykiai, patirti ,,Lokės pėdoje“, paliko pačius geriausius įspūdžius.

Graži, turtinga mūsų Lietuva, verta po ją pakeliauti.

Ekskursijos organizatorė – mokytoja V. Brunalienė