2014-10-10

Krinta lapas uosio, krinta lapas klevo –
Dėdė Rudenėlis žemėn atkeliavo.
(Vytė Nemunėlis)

Spalio 8–14 dienomis mokyklos fojė veikia ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių kūrybinių darbelių paroda Rudens karalystėje“. Gražu tai, kad mažiausiems parodos dalyviams – ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo ugdytiniams – įdomius, spalvingus darbelius pagaminti padėjo jų tėveliai. Džiugina pradinio ugdymo mokinių darbelių iš rudens gėrybių gausa, įvairovė, estetinis vaizdas, dalyvių aktyvumas. Paroda visus įtikino, kad ruduo – gražiausias ir turtingiausias metų laikas.

Parodą parengti padėjo ikimokyklinio ugdymo auklėtojos Eglė Geležinienė ir Aušra Dargienė, priešmokyklinio ugdymo auklėtoja Jolanta Rimkuvienė, pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Rima Bitautienė, Regina Baltuonienė, mokytoja Monika Žeimienė. Parodą organizavo pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Morta Griciuvienė.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje