2014-03-04

SAVIRAIŠKOS FESTIVALIS „ŽYDĖKI, LIETUVA“

Vasario 27 dieną Kretingos kultūros centre vyko mokinių saviraiškos festivalis „Žydėki, Lietuva“, kuriame dalyvavo ir Kartenos vidurinės mokyklos mokiniai. Mokytojai J. Vaičekauskienė, D. Norvaišienė, R. Varkojus, A. Prižginaitė kartu su mokiniais parengė programą „Dainuoju Karteną kaip džiaugsmą...“.

Šventėje pasirodė jaunučių šokių kolektyvas (šokiai „Čeverykai“, „Šokinėkit, vaikiukai“), vokalinis ansamblis (dainos „Raibumai genelio“, „Bitutės“) bei pradinukų folkloro ansamblis su žemaičių krašto daina „Oželis“. Kartenos vidurinės mokyklos pasirodymą pristatė mokytoja A. Prižginaitė bei 6 klasės mokinė G. Žiobakaitė.