2014-03-04

Pilietinio ugdymo projektas „Lietuviais esame mes gimę...“

Kartenos vidurinėje mokykloje kiekvienais metais vykdomas ilgalaikis projektas „Lietuviais esame mes gimę...“ (projekto autorė – istorijos vyr. mokytoja K. Litvinienė), kurio pagrindinė idėja – mokykloje patriotinį ugdymą sieti su visais mokomaisiais dalykais, integruota veikla puoselėti tautinį, pilietinį, patriotinį auklėjimą, ugdyti meilę tėvynei, tautinę savimonę. Projektas apima tris svarbiausias valstybines šventes – Sausio 13-ąją, Vasario 16-ąją, Kovo 11-ąją.

Vasario 16-ajai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai – paminėti skirtuose renginiuose dalyvavo priešmokyklinio ugdymo vaikučiai, 1–8 klasių mokiniai, dalykų mokytojai, klasių auklėtojai, mokyklos bendruomenės nariai.

Priešmokyklinukai organizavo piešinių parodėlę „Mano Tėvynė – Lietuva“ (mokyt. J. Rimkuvienė). Pirmokai džiugino darbelių paroda „Mažos širdelės Lietuvai“ (mokyt. R. Baltuonienė). Antrokai su mokytoja M.Griciuviene pristatė piešinių parodą „Tau, Lietuva“. Trečios klasės mokiniams mokytoja M.Rimkutė vedė integruotą lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamoką „Lietuvos valstybės atkūrimas“ bei organizavo parodą „Atkurta Lietuva“. Ketvirtokai džiugino kūrybinių darbų paroda „Papuošiu gimtinę“ (mokyt. R. Bitautienė).

6–8 klasių mokiniai kūrė eiles apie laisvę ir nepriklausomybę (mokyt. A. Prižginaitė), dailės mokytoja L. Plonienė bei 5–8 klasių mokiniai parengė kūrybinių darbų parodą „Laisvės vėliava“, istorijos mokytoja K.Litvinienė pristatė informacinį stendą, skirtą Vasario 16-ajai. Visi kūrybiniai darbai bei parodėlės papuošė mokyklos fojė.

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner