2014-01-15

8–10 klasių mokiniai dalyvavo dailės projekte „Aš kuriu savo tapatumą“. Klaipėdos universiteto doktorantė Valdonė Šiaulienė pakvietė mokinius pažaisti – išbandyti save ir atsakyti į kausimus: Ar gerai pažįsti save? Ar moki save pristatyti, apie save papasakoti kitam? Ar visada žmonės susidaro apie tave teisingą nuomonę?

Visą lapkričio mėnesį kaupė „įrodymus“ – informaciją (iškarpas iš laikraščių, žurnalų, nuotraukas, piešinius, daiktinius įrodymus apie save). Visą sukauptą „turtą“ atsinešė į dailės pamokas, kur buvo kuriamas koliažas arba asambliažas. Dailės mokytoja ir doktorantė konsultavo mokinius, kaip prasmingiau ir nuoširdžiau atlikti darbus, kad informacija apie save būtų kuo tikslesnė. Mokiniai savo „portretus“ pristatė, apibendrino per klasės valandėles.

Dailės mokytoja Liusia Plonienė

Nuotraukos ir „portretai“ fotogalerijoje