2013-12-23

Meno dienai, kurios tema – „Spalvų paradas“, buvo ruošiamasi visą mėnesį. Pradinių klasių mokiniai organizavo kūrybinių darbų parodą. 12 klasės mokiniai projektavo ir organizavo aktų salės ir scenos ruošimą renginiui. Mokyklos bibliotekoje visos klasės rinko populiariausią, mėgstamiausią spalvą, per meninės interpretacijos būrelio užsiėmimus, dailės, muzikos ir šokio pamokas buvo aktyviai ruošiamasi baigiamajam renginiui.

Gruodžio 13 dieną mokykloje vyko projekto „Spalvų paradas“ baigiamasis renginys. Komandos pristatė pasirinktą spalvą ir atliko choreografines kompozicijas. Joms pasiruošti padėjo šokio mokytoja J.Vaičekauskienė, muzikos mokytoja D.Norvaišienė, dailės mokytoja L.Plonienė, talkino klasių auklėtojai ir mokytojai G.Mačernis, D.Lubys.

5 klasės komanda labai kūrybiškai pristatė baltą spalvą. Jie šoko, dainavo ir vaidino. 6 klasės komanda pasirinkusi geltoną spalvą skleidė šviesą ir šilumą, šoko smagų šokį. 7 klasės aistringasis tango ir originalus raudonos spalvos pristatymas sužavėjo visus renginio dalyvius. 8 klasės mokinės įdomiai pristatė mėlyną spalvą. Savo šokiu jos improvizavo „dailininkes“, kurios piešė mėlyną piešinį ant molbertų. 9 klasės komanda privertė pasinerti į tamsą, liūdesį, nes į sceną išėjo giltinės, kurios pristatė juodą spalvą. Populiariausia buvo 10 klasės komanda, nes rožinių „panterų“ šokis – spalvos pristatymas – buvo įspūdingas.

Vertinimo komisija, kurią sudarė mokyklos direktorė L. Mačernienė, lietuvių kalbos mokytoja V. Brunalienė, mokyklos bibliotekos vedėja A. Bončkienė, įvertino, apibendrino pasirodymus ir apdovanojo „saldžiais“ prizais.

Dailės vyr. mokytoja
Liusia Plonienė