2013-12-04

Norime Jus informuoti apie VšĮ „Rūpi“ inicijuoto projekto „Išeini? Išjunk mane“ rezultatus ir pakviesti vadovautis atsakingos mokyklos principais, kuriuos kūrė mokiniai iš visos Lietuvos. Šie principai ne tik padės sutaupyti iki 30 proc. mokyklos išlaidų už šildymą, elektrą, vandenį ar popierių, bet ir skatins socialinį mokinių aktyvumą, atsakingą mąstymą bei išradingumą.

2013 metų spalio mėnesį mokiniai iš 73 Lietuvos mokyklų aktyviai dalyvavo VšĮ „Rūpi“ inicijuotame aplinkosauginiame projekte „Išeini? Išjunk mane“ ir aktyviai siuntė savo atsakingos mokyklos principus. VšĮ „Rūpi“ komanda apibendrino mokinių siūlymus ir parengė bendrus atsakingos mokyklos principus. Projekto nugalėtojais tapo: Palangos senosios gimnazijos IIE klasė.

Kviečiame Jūsų mokyklą aktyviai vadovautis mokinių pasiūlytais atsakingos mokyklos principais ir kartu ugdyti atsakingai mąstančią jaunąją kartą. Tokie vaikai ne tik atsakingai gyvens, bet ir sąmoningai kurs!

Atsakingos mokyklos principai

Aurimas Stabingis

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner