2013-06-12

Birželio 7 dieną 9 klasės mokiniai dalyvavo pažintinėje ekskursijoje.

• Pabuvojo vyskupo Motiejaus Valančiaus muziejuje. Mokiniams patiko ekspozicija ir muziejaus direktoriaus A. Čėsnos pasakojimas.
  • Aplankė Kartenos žvakių fabriką „Geralda“. Devintokai liko sužavėti fabriko įranga, technologijomis, darbo organizavimu bei įtaigiu fabriko direktoriaus pavaduotojo Audriaus Leščiausko pasakojimu.
  • Aplankė Pirmojo pasaulinio karo vokiečių ir rusų karių kapines, kur palaidoti žuvusieji 1915 metais. Trumpą informaciją pateikė istorijos mokytoja Kunigunda Litvinienė.
  • Kelionė užsibaigė prie istorinio Kartenos ąžuolo, pasodinto 1921 m. vasario 16 d. Nepriklausomybės aktui prisiminti.

Istorijos vyresnioji mokytoja K. Litvinienė