2013-04-16

Mokykloje svečiavosi Lino Zubės teatras

„Manau, kad ne žmonės pasirenka lėles, o lėlės žmones“, – viename interviu sakė aktorius (žmogus-orkestras), spektaklio metu gebantis valdyti net 8 lėles!

Tai mūsų mokyklai jau gerai pažįstamas, ne vieną gražų spektaklį mūsų vaikams parodęs, aktorius Linas Zubė.

,,Šiandien Linas Zubė kuria savo teartą. Teatrą, artimą vaiko pasauliui; teatrą, dėl kurio profesionalumo ir kokybės neabejoja niekas. Režisierė, dramaturgė, dailininkė Jūratė Januškevičiūtė paklausta, koks yra jos lėlininko idealas, atsakė: „Linas Zubė. Jis dingsta lėlėje. Ir verkia, kalba, jaučia lėlė, o ne jis. Tas atsidavęs lėlininkas – vaikiškumo ir išminties, akrobato ir filosofo, tragiko ir komedianto lydinys“.

Balandžio 11 d. turėjome progą pamatyti naują spektaklį „Žuvėjėlis“. Iš tiesų smagu matyti kaip aktorius „dingsta savo paties sumanytoje lėlėje“.