2013-04-16

Išvyka į M. Valančiaus muziejų Nasrėnuose

2013 m. balandžio 10 d. 7 klasės mokinės su technologijų mokytoja metodininke K. Pocevičiene vyko į M.Valančiaus muziejų susitikti su Vyskupo Motiejaus Valančiaus gimtinės muziejaus puoselėtoju direktoriumi Algirdu Čėsna, vykdant naujai inicijuotą mokyklos ir muziejaus bendradarbiavimo veiklą.

Gerbiamas A. Čėsna papasakojo apie Vyskupo gyvenimą, įvairiapusę veiklą ir darbus. Mokinės ekspozicijoje apžiūrėjo rodomas M. Valančiaus knygelės bei jo asmeninius daiktus, klausėsi M. Kudarauskaitės skaitomų kūrinių, dalyvavo mažytėje direktoriaus surengtoje viktorinoje-klausimėlyje.

Muziejaus direktorius iš projekto lėšų padovanojo mūsų mokyklai 5 audimo stakleles. Kaip jomis austi juosteles, kurias matėme muziejaus parodoje bei kitokius darbelius, planuojama mokytis kito susitikimo metu, kuris jau turėtų vykti mūsų mokykloje.

Pavaduotoja ugdymui