2013-04-16

Balandžio 8 dieną Kartenos vidurinės mokyklos 8 klasėje vyko atvira geografijos pamoka

„Kelionė po Europos šalis“.

Prieš pradėdami neakivaizdines keliones dalyviai (6, 7, 8 klasių mokiniai) turėjo atlikti įvairias užduotis-žaidimus. Pamokoje 8 klasės mokiniai Aurelija Daukantaitė, Rimantė Viršilaitė,Vaida Ruškytė, Vytautas Petras Rudys pristatė projektus – skaidres apie pasirinktas Europos šalis: Graikiją, Šveicariją, Lenkiją, D. Britaniją. Jų projektus vertino, teikė siūlymus, pagyrimus, uždavinėjo klausimus 6, 7 klasių mokiniai – geografinės viktorinos „Mano gaublys“ nugalėtojai.

Šauniausieji geografinės viktorinos „Mano gaublys“ prizininkai pamokos metu buvo apdovanoti Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos Padėkos raštais.

Pamokoje dalyvavo ir visą ugdomąją veiklą apibendrino pavaduotoja ugdymui Tatjana Valužienė.

Geografijos mokytoja metodininkė Liusia Plonienė