2013-02-19

2013 – TARMIŲ METAI

Vasario mėn. 21 d., ketvirtadienį, mokykloje vyks šie „TARMIŲ DIENAI” skirti renginiai:

1) Po 2 pamokų, pertraukos metu, mokyklos fojė TARMIŲ DIENOS paminėjimas „Mona žemė Žemaitėjė“. (V. Brunalienė, E. Jasaitė)

2) 4 pamoka – popietė priešmokyklinės grupės vaikams, 1 – 4
klasių mokiniams „Žemaitėška šneki – baguots esi“. (R. Bitautienė, S. Bajorūnienė)

3) Po 4 pamokų, pertraukos metu, aktų salėje mokiniams ir mokytojams – žemaitiški žaidimai ir šokiai. (J. Vaičekauskienė)

4) 5 pamoka – ikimokyklinukams, priešmokyklinukams, 1–4 kl. ir 5–7 kl. mokiniams – pažintis su liaudies muzikos instrumentais. Dalyvauja Kretingos meno mokyklos liaudies instrumentalistai. (D. Norvaišienė)

5) Visą savaitę vyks žemaitiškų dainų klausymas ir mokymas per muzikos pamokas. (D. Norvaišienė)

Kalbėkime tarmiškai. Tai kiekvieno mūsų garbės reikalas. Didžiuokimės savo tarmėmis ir kalbėkime bei mokykimės rašyti tarmiškai.

Direktorės pavaduotoja ugdymui T. Valužienė