2012-12-17

Gruodžio 13 d. 12.00 val. Kartenos vidurinėje mokykloje vyko Kartenos zonos pradinių klasių mokinių adventinė popietė

„ĮSILEISK VIDUN ANGELĄ...“

Mokiniai pagilino žinias apie advento ir šv. Kalėdų papročius ir tradicijas, mokėsi kurti jaukią Šv. Kalėdų laukimo aplinką, lavino kūrybinius gebėjimus, mokėsi gražaus tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių.

• Baublių pagrindinės mokyklos mokiniai (mokyt. Irena Raišuotienė) minė minkles, mįsles, pagal senolių orų spėjimus spėjo ateinančių metų orus.
  • Jokūbavo A. Stulginskio pagrindinės mokyklos mokiniai (mokyt. Vaidota Vaišienė, Renata Bumblienė, Janina Adomaitienė, Nijolė Gedvilienė) pristatė advento ir Šv. Kalėdų papročius.
  • Kalniškių skyriaus mokiniai (mokyt. Virgina Domarkienė, Audronė Venckauskienė) sudomino Kūšių vakaro burtais.
  • Kartenos vidurinės mokyklos mokiniai (mokyt. Rima Bitautienė, Regina Baltuonienė) kalbėjo apie Kūčių vakaro valgius ir jų simboliką.
  • Mokinai mokėsi pasigaminti šventinį kalėdinį atviruką (mokyt. Rūta Valaitytė).

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje