2012-12-13

Kartenos vidurinę mokyklą ir Šiaulių universitetą sieja graži bendrystė mokinių karjeros planavimo klausimais. Kaip ir kiekvienais metais, siekdami studijų programų sklaidos, Šiaulių universiteto dėstytojai mokykloje organizavo viešą paskaitą. Šių metų paskaitos išskirtinumas – trumpa paskaita mokslo, tyrimų bei studijų aktualijų temomis.

Taip siekiama sudominti mokinius ir atskleisti universiteto veidą. Studijų rinkodaros grupės vadovas, lekt. Egidijus Elijošius, bendraudamas su mokiniais, inovatyviai pateikė informaciją apie universiteto išskirtinumą, per žaidimus ir aktyvinimą atskleidė studijų programų unikalumą (kodėl verta rinktis studijų programas, kuo jos ypatingos ir pan.). Mokiniams labai naudinga buvo sužinoti ir apie kompiuteriniuose tinkluose glūdinčius pavojus ir kaip nuo jų apsisaugoti. Apie tai kalbėjo matematikos ir informatikos fakulteto lektorius. Studentų atstovybės pirmo kurso studentės patraukliai kalbėjo apie studentų saviraiškos ir laisvalaikio organizavimo galimybes.

Skelbimas