2012-11-22

Lapkričio 27 ir 29 dienomis, nuo 9.00 iki 16.00 valandos, Kartenos užkandinėje „Samuolė“, vyks teminiai susitikimai, kuriuos ves profesionalūs lektoriai iš Vilniaus:

Nomeda Bardziūnaitė (Lapkričio 27 d., tema „Jaunimo skatinimas aktyviau reikšti savo nuomonę, bei kaip įgyvendinti savo idėjas ir prisidėti prie bendruomenės veiklos“) ir

Ugnius Savickas (Lapkričio 29 d., tema „Kaip sudominti ir išlaikyti jaunimą savame kaime ir verslo perspektyvos kaimo vietovėje“).

Kiekvieno teminio susitikimo metu dalyviai bus maitinami ir gaus dalomąją informacinę medžiagą.

Dėl išsamesnės informacijos ir registracijos kreiptis į bendruomenės pirmininkę tel.: 8 67 183514 arba el.paštu kartenosbendruomene@gmail.com

Projektą finansuoja Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos pagal Lietuvos kiamo plėtros 2007–2013 metų programos priemonės „Techninė pagalba“ veiklos sirtį „Nacionalinis kaimo tinklas“.

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner