2012-04-17

Balandžio 13 d. į Atvelykio šventę ,,Riedėk riedėk, Marguti“ Kartenos vidurinėje mokykloje susirinko seniūnijos senjorai, neįgaliųjų draugijos nariai iš Kartenos ir Kretingos. Šventės dalyvius pasveikino Kartenos seniūnė Aistė Ivanovaitė, parapijos klebonas Tadas Šeputis, mokyklos direktorė Jūratė Račkauskaitė. Į šventę atėjusiuosius pradžiugino mokyklos jaunučių ir merginų šokių kolektyvai (vadovė - mokytoja Janina Vaičekauskienė), jaunučių ansamblio dainorėliai ir mokyklos mokytojų bei darbuotojų ansamblis (vadovė - mokytoja Daiva Norvaišienė).  Technologijų mokytojos Kristinos Pocevičienės šventiškai papuoštoje scenoje pakaitomis šoko ir dainavo mokiniai, o jiems antrino ir suaugusieji. Už skambią dainą ir trankų šokį mokinukams padėkojo socialinė pedagogė Vida Tamošauskienė, pasirūpinusi saldžiomis dovanėlėmis. Nuotaikingą šventę organizavo ir ją vedė šokių mokytoja metodininkė Janina Vaičekauskienė.

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner