2012-04-15

Velykų bobutė atkeliavo ir pas Kartenos vidurinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo „Papūgelių“ grupės mažiausius vaikučius. Ypatinga viešnia  pravėrė duris gražiai visus pasveikindama: „Duok, Dieve, sveikatą ligi kito meto, o kitą metą geriau išmanysim, geriau pasakysim. Prašau nevainoti, velykaitį duoti“.
Pasitiko vaikučiai Velyku bobutę su plačiom šypsenom ir smagiu juoku.
Tai buvo linksmos Mažosios velykėlės! O kokia šventė be margučių? Juos ridenti, išbandyti, kuris stipriausias, nešti su mediniu šaukstu, žaisti žaidimus - tai didžiausias vaikų džiaugsmas. Be to, velykų margučiai turi ypatingos galios suteikti laimę, sveikatą, saugoti nuo ligų ir pralinksminti vaikučius. Ypač, kai geriems vaikams gražius margučius dovanoja tikra Velykų bobutė.
Ši šventė ,,Papūgėlių“ grupės ikimokyklinukams buvo labai linksma.