2012-03-19

Kovo 19 dieną mokykloje vyko atvira netradicinė geografijos pamoka – susitikimas su Dakaro ralio dalyviu, karteniškiu Gintautu Igariu. Pamokoje buvo demonstruojamas filmas, nuotraukos, kuriose užfiksuotas nuostabus Pietų Amerikos valstybių – Čilės ir Argentinos -  kraštovaizdis. Gintautas Igaris  papasakojo mokiniams apie šių valstybių tautų kultūrą, miestų architektūrą, kalbą, papročius. Mokiniai žavėjosi ne tik gamtos ypatumais – kalnais, dykumomis, augalija, bet ir sportininkų ištverme. Dakaro ralio dalyvis atsakė į gausius mokinių klausimus.
     9 klasės mokinė Rūta Šiaulytė visų mokinių vardu padėkojo įdomiam pašnekovui už šiuolaikišką, patyriminę geografijos pamoką, kurioje mokiniai pagilino žinias apie Pietų Amerikos valstybes.