2012-03-08

Respublikiniame bendrojo lavinimo mokyklų mokinių piešinių ir plakatų konkurse ,,Aukime saugūs – 2012“, skirtame Pasaulinės civilinės saugos dienai - kovo 1-ajai – paminėti mūsų mokyklos trečiokę Ievą Taujanskaitę sėkmė lydėjo dukart. Mergaitė pirmas vietas 1- 4 klasių tarpe užėmė rajoniniame ir apskrities etapuose. Gabią mokinę pasveikino Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolita Vaickienė ir Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Gedeminas Karalius. Konkurso nugalėtojų ir jų mokytojų apdovanojimo šventės vyko Kretingos rajono savivaldybėje ir Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos salėje. Sveikiname Ievą ir jos mokytoją Ireną Jurkšaitienę!