2012-03-08

Kovo 1-2 dienomis Kretingos kultūros centre vyko rajono vaikų ir mokinių meno kolektyvų šventė ,,Žydėki, Lietuva“, per kurią yra atrenkami pajėgiausi kolektyvai, dalyvausiantys šventiniame koncerte, skirtame Kovo – 11-ajai paminėti. Šventėje dalyvavo ir mūsų mokyklos meno kolektyvai: ,,Dainavimo studiją“ lankantys mokiniai, kuriuos mylėti dainą, muziką moko muzikos mokytoja Daiva Norvaišienė, ir jaunučių bei merginų šokių kolektyvai, kuriuos moko šokio mokytoja metodininkė Janina Vaičekauskienė. Menų šventę pradėjo mokytojai, kurie padainavo dainą ir sušoko trankų šokį, taip padrąsindami ir paskatindami savo mokinius.