2012-02-19

Kretingos  rajono moksleivių tinklinio pirmenybėse Kartenos merginų tinklinio komanda  iškovojo aukso medalius. Karteniškės Iveta Valančiutė, Jolanta Tamošauskaitė, Monika Narkutė, Viktorija Martinkutė, Karolina Daukantaitė, Monika Januškaitė, Ieva Kiškėnaitė, Viktorija Daugintytė, treniruojamos kūno kultūros vyresniojo mokytojo Algimanto Plonio, didžiajame finale gan nesunkiai - 3:0 - nugalėjo Darbėnų gimnazijos komandą, treniruojamą Rolando Juknevičiaus. Mokytojas Algimantas Plonis pasidžiaugė, kad jo treniruojamos tinklininkės nuo rugsėjo dirbo nuosekliai ir iki rajono pirmenybių pradžios neprarado entuziazmo pasirodyti kuo geriau. Komandos kapitonė – dvyliktokė Viktorija Martikutė, naudingiausia  komandos žaidėja tapusi taip pat dvyliktokė Jolanta Tamošauskaitė ir merginų klasiokė Iveta Valančiutė šiemet paliks komandą, bet treneris džiaugiasi, kad jos buvo puikus pasiaukojimo, pareigingumo, atkaklumo, ryžtingumo pavyzdys komandos naujokėms. „Aukštų sportinių rezultatų iš merginų nereikalauju. Esminis tikslas – kad merginoms būtų malonu žaisti. Tad ir mūsų treniruotės yra labiau žaidybinio pobūdžio: mokomės technikos, taktikos, be abejonės, šiek tiek laiko skiriame ir fiziniam pasirengimui. Taip pamažu ugdome sąmoningumą, jog judėti reikia dėl savęs, dėl sveikatos“, - kalbėjo mokytojas, truputį apgailestaudamas, kad jo treniruojama komanda, kaip ir kitų mokyklų komandos, neišvengia kaitos: praėjusiais metais komandą paliko 4, šiemet – 3 žaidėjos. Tačiau A.Plonis teigė rankų nenuleisiąs – ir kitąmet komplektuos komandą, galinčią varžytis rajono pirmenybėse.

Sveikiname šauniąsias tinklininkes ir jų trenerį!