2012-02-09

2012 m. sausio mėnesį pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Irenos Jurkšaitienės parengta 3 klasės mokinė Ieva Taujanskaitė dalyvavo Lietuvos Policijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos inicijuotame mokinių piešinių konkurse ,,Piešk saugų ir draugišką eismą“.  Iš gausybės mokinių darbų buvo atrinkta 600 konkursinių piešinių.  Diplomais buvo apdovanota 30 mokinių darbų. Diplomante tapo ir mūsų mokyklos trečiokė Ieva Taujanskaitė, kuriai Lietuvos policijos generalinio komisaro Sauliaus Skvernelio pasirašytą diplomą ir atminimo dovanėles įteikė Kretingos rajono policijos komisariato pareigūnai. Sveikiname Ievą ir jos mokytoją!

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner