2012-02-05

Zoninėse Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo mokyklų mažojo futbolo „5x5“ varžybose Kartenos vidurinės mokyklos komandas lydėjo sėkmė: mergaičių komanda užėmė III v., berniukų – II v.

„Kadangi rajone daugiau nesusidarė nė vienos mergaičių futbolo komandos, rajonui atstovavome iškart zoninėse varžybose. Rezultatais esu patenkintas – man smagu, kad mergaitės rodo iniciatyvą, noriai lanko treniruotes ir taip pamažu tobulėja“, - ugdytinių pasirodymą Gargžduose įvykusiose varžybose komentavo komandos vadovas kūno kultūros mokytojas Marius Meškauskas.

Karteniškės rezultatu 1:0 nugalėjo Rietavo savivaldybės atstoves iš Žadvainių pagrindinės mokyklos, tačiau 0:1 pralaimėjo Telšių rajono Pavandenės ir 0:2 – Klaipėdos rajono Vėžaičių pagrindinių mokyklų komandoms. Toks rezultatas lėmė III poziciją turnyrinėje lentelėje.

Berniukų komanda į zonines varžybas pateko, vietoje nugalėjusi Vydmantų vidurinės mokyklos bendraamžius.

Zoninėse varžybose karteniškiai lygiosiomis – 1:1 – sužaidė su Klaipėdos rajono Dovilų pagrindinės mokyklos futbolininkais, tačiau 0:2 pralaimėjo Plungės rajono Šateikių pagrindinės mokyklos sportininkams. Tarp trijų komandų pagal geresnį įvarčių santykį karteniškiai užėmė II v., į priekį užleisdami Šateikių komandą.