2012-01-23

Kartenos vidurinė mokykla pateko į Lietuvos futbolo federacijos ilgalaikės masinio futbolo programos „Sugąžinkime vaikus į stadionus“ 2011-2012 metų projektą „Futboliukas“. Šį projektą, skirtą 4 - 9 m. vaikams, vykdys ikimokyklinio ugdymo grupės auklėtoja Ingrida Zajančauskaitė su savo „Papūgėlių“ grupės vaikučiais. Sausio 19-20 dienomis Kaune, Nacionalinėje futbolo akademijoje“, įvyko pirmasis seminaras ir praktiniai užsiėmimai pedagogams, iš kurio auklėtoja Ingrida parsivežė ne tik teorinių žinių kaip vykdyti projektą, bet ir inventorių pedagogui ir vaikučiams: „Instruktoriaus krepšį“ (sportinį kostiumą, marškinėlius, sportinius batus ir kt.) ir vartus, kamuolius ir kt. „Papūgėlių“ grupės vaikučiai ir auklėtojos padėjėja Vaida Slušnienė surengė gražų auklėtojos Ingridos sutikimą iš „Futboliuko“ projekto seminaro.

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner