2011-12-14

Trečiadienio popietę prie Kartenos miestelio puošnios eglutės šurmuliavo būrys vaikų - 3-4 klasių mokinių. Kalėdų Bobutė (kultūros centro direktorė G. Žąsytienė) ir Nykštukė (meno vadovė D. Tamošauskienė) šoko su jais ratelius, dainavo ir laukė kalėdinio stebuklo - eglutės įžiebimo. Uždegę šaltąsias ugneles, mokiniai kartu su savo mokytojomis M. Griciuviene ir J. Jurkšaitiene tarė burtažodžius ir pasižadėjo, jog mylės ir saugos eglutę. Kai eglutė sutvisko nuostabiomis ryškiomis šviesomis, visi pastebėjo tarp šakų paslėptą dovanų dėžutę. Kalėdų Bobutė joje rado Kalėdų senelio laišką ir saldžias dovanėles. Vaikai nuoširdžiai padėkojo Kalėdų senelio pagalbininkėms - Kalėdų Bobutei ir Nykštukei - už skambias dainas, smagias akimirkas, šventinę nuotaiką.

Daugiau nuotraukų fotogalerijoje