2011-12-12

Lietuvos Jaunimo turizmo centras 2011 m. vasario - spalio mėn. vykdė projektą „Tūkstantis žvilgsnių į Lietuvą“. Šio projekto fotografijų konkurse „Tėvynės Laisvės simboliai“ dalyvavo ir mūsų dvyliktokė Viktorija Martinkutė, paskatinta anglų kalbos mokytojos Rūtos Valaitytės. Konkursas buvo organizuojamas siekiant suvienyti mokinių pastangas ir kūrybinį potencialą tautos vienybės stiprinimo ir jos kovos už laisvę įprasminimo darbuose, paminėti reikšmingų Lietuvai istorinių datų sukaktį. Konkursui Viktorija parengė savo fotografijos darbus „Kartenos Vyšnių kalnas“ ir padavimą apie šią vietovę. 10-11 klasių tarpe V. Martinkutės fotografijos buvo pripažintos kaip kokybiškos, meniškos, originalios ir pelnė 1-ąją vietą. Nugalėtoja buvo apdovanota diplomu ir atminimo dovanomis (knyga „Pokalbiai su A. Čekuoliu“ ir fotografijų albumu).

Daugiau V. Martinkutės konkursinių nuotraukų fotogalerijoje