2011-12-02

Gruodžio 2 dieną mūsų mokyklos mokinės: Indrė Anužytė 5 kl. (mokytoja Danutė Dunauskaitė), Aurelija Daukantaitė 7 kl. (mokytoja Vitalija Brunalienė), Karolina Daukantaitė 9 kl. (mokytoja Eglė Jasaitė), Gitana Skinzgailaitė 12 kl. (mokytoja Vitalija Brunalienė), dalyvavo Jaunųjų literatų šventėje „Auginame kūrybos medį“ Simono Daukanto pagrindinėje mokykloje Kretingoje. Dvyliktokė Gitana Skinzgailaitė šiame tradiciniame trečius metus organizuojamame renginyje dalyvavo kasmet. Šiemet du merginos eilėraščius iš daugelio kitų jaunųjų literatų eilėraščių pasirinko skaityti „Atžalyno“ režisierius A. Verbutas. Visos mūsų mokyklos literatės buvo apdovanotos padėkos raštais ir poezijos knygomis, o mokytojos - atminimo dovanomis.