2011-10-10

Klaipėdos teatras „Rebus“ Kartenos vidurinėje mokykloje parodė spektaklį „Grįšiu“, sukurtą pagal karo metų lyriką. Režisieriaus Jono Buziliausko spektaklyje apie tris moteris, laukiančias iš karo grįžtančių vyrų, aktorės į žiūrovus prabilo trimis kalbomis: lietuvių, rusų ir lenkų. 8-12 klasių mokiniai patyriminio ugdymo elementus iš šios integruotos lietuvių kalbos, užsienio kalbos, teatro ir muzikos pamokos pritaikys formaliajame ugdyme. Nedidelė teatro trupė (aktorės: Eugenija Gnedova, Eglė Miškinytė ir Jolanta Malinauskaitė - Vektorienė) jau antrą kartą lankosi mokykloje. Pernai mokiniai turėjo progą pamatyti nuostabų poezijos spektaklį pagal Pauliau Širvio eiles.

Atnaujinta 2024-03-26 © Kartenos vidurinė mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas:Creative partner