2011-10-05

Spalio 5 - ąją Kartenos vidurinės mokyklos mokytojai dalyvavo šventiniame Tarptautinei mokytojų dienai paminėti skirtame renginyje Kretingos kultūros centre. Pedagogų bendruomenę profesinės šventės proga pasveikino švietimo ir mokslo ministerijos atstovė Birutė Banevičienė, Kretingos rajono vicemeras V. Ročys, Kretingos savivaldybės administracijos direktorė J. Vaickienė, švietimo skyriaus vedėja D. Martišauskienė. Švietimo skyriaus iniciatyva ir rūpesčiu buvo sukurtas filmas apie visas rajono ugdymo įstaigas. Pedagogai pamatė, kaip gyvena ir dirba kolegos, kaip išgražėjo mokyklų aplinka, kokios naujos edukacinės aplinkos sukurtos, pasidžiaugė kolegų pasiekimais. Gausus būrys mokyklų vadovų, mokytojų, auklėtojų ir kitų pedagoginių darbuotojų buvo apdovanotas švietimo ir mokslo ministerijos, Kretingos rajono mero ir švietimo skyriaus vedėjos padėkos raštais. Padėkos raštai skirti ir Kartenos vidurinės mokyklos direktorei Jūratei Račkauskaitei, socialinei pedagogei metodininkei Vidai Tamošauskienei ir pradinių klasių mokytojai metodininkei Rimai Bitautienei. Šventinio renginio pabaigoje pedagogai klausėsi Klaipėdos kamerinio orkestro koncerto.