2011-10-05

Mokiniai, kurie mokosi etikos, surengė rudeninių gėlių puokščių parodą, skirtą Mokytojo dienai paminėti. 7 kl., 9 kl., 10 kl., 11 kl. mokiniai sukomponavo po tris puokštes. Išradingai ir kūrybiškai dirbo vienuoliktokės: Ieva Kiškėnaitė, Indrė Norvaišaitė, Aurelija Januškaitė, Gintarė Balsytė, Lina Drungilaitė; septintokės: Ugnė Drungilaitė, Aurelija Daukantaitė; dešimtokės: Monika Gigersonaitė, Agota Domarkaitė; devintokės: Toma Kazbaraitė, Viktorija Ubytė. Puokštes mokyklos foje interjere originaliai eksponavo devintokės Karolina Daukantaitė ir Monika Narkutė, o joms talkino abiturientės Viktorija Martinkutė ir Laura Paulauskaitė. Parodos idėjos autorė - etikos mokytoja Marijana Degimienė.